wentylacja & oze ECOFAN - kogo szukamy

EcofanECOFAN

najlepsze ceny

www.Ecofan.com.pl  /   Firma  /  Praca  /  Kogo szukamy

Kogo szukamy

ECOFAN to prężnie rozwijająca się firma w sektorze wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji. Stawiamy na ludzi, dla których przeszkody to tylko krótka przerwa jak przecinek w zdaniu. Jeśli jesteś ambitny/a, samodzielny/a, lubisz wyzwania i chcesz dobrze zarabiać -  wyślij do nas swoje CV. Nie ma dla nas znaczenia wiek ani płeć. Zapraszamy do współpracy każdego,  kto ma w sobie pozytywną energię i naturalny wewnętrzny uśmiech. Wierzy, że jutro będzie lepsze, ponieważ dzisiaj sami swoją pracą je kreujemy.

Idealni kandydaci to połączenie ww. i pasjonaci rozwiązań z dziedziny HVACiR oraz OZE.

Etapy rekrutacji:

Etap I – jest to pierwsza selekcja nadesłanych aplikacji po opublikowaniu ogłoszenia. Weryfikujemy czy informacje w CV pokrywają się z minimalnymi wymaganiami podanymi w ogłoszeniu.
Etap II – Rozmowa telefoniczna. Z osobami z wybranej grupy przeprowadzamy wstępny telefoniczny wywiad.
Etap – III – zaproszenie na bezpośrednie spotkanie rekrutacyjne. Szacowany czas takiej rozmowy  to około ½ h.  Weryfikujemy dokładnie nasze wzajemne oczekiwania i uzupełniamy informacje.
Etap – IV – weryfikacja ostateczna wszystkich danych łącznie z referencjami.
Etap V – zaproszenie na rozmowę w celu omówienia warunków współpracy.

Dla ECOFAN człowiek jest jednym z głównych filarów  przedsiębiorstwa, dlatego poważnie traktujemy potencjalnych kandydatów podczas całego procesu selekcji. Osoby, które  odbyły  bezpośrednie spotkanie zawsze są informowane o wyniku rekrutacji. 

Osoby zainteresowane współpracą mogą wysłać swoje CV z listem motywacyjnym na adres: hr(at)ecofan.com.pl z dopiskiem Aplikuję na stanowisko … (należy podać stanowisko). * Zabezpieczenie antyspamowe. Zamiast "(at)" wstaw "@".

Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji wszystkich procesów rekrutacji realizowanych przez ECOFAN Grzegorz Nocuń (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Nr 133 poz. 883 z późniejszymi  zmianami).

Wszystkim Kandydatom dziękujemy bardzo za zainteresowanie naszym ogłoszeniem, zastrzegamy sobie jednocześnie możliwość odpowiedzi jedynie na wybrane aplikacje.