wszystkie kategorie
0
Strona główna1 » Firma

Polecamy

Kompozycja Zapachowa - Olejek - KOKOS

Kompozycja Zapachowa - Olejek - KOKOS

8,90 zł brutto7,24 zł netto
KOMPOZYCJA ZAPACHOWA- OLEJEK - KOKOS - KOKOSOWY 12 ml +/- 2 mlPiękny zapach unoszący się w całym domu to klucz do dobrego samopoczucia. Teraz możesz wybrać czy Twoje mieszkanie ma pachnieć łąką pełną kwiatów, tropikalnymi owocami czy orientalną nutą.…

Kontakt

 • ECOFAN e-hurtownia
  NIP: 5731360201
 • E-mail:biuro@ecofan.com.pl
 • Telefon+48 884 605 888
  +48 530 696 918
  +48 662 510 607
 • Gadu Gadu52208243
 • Godziny działania sklepu7:00 - 16:00
 • wyprzedaż
 • skutecznie czyszczące akcesoria kominowe
 • czujniki czadu, dymu, gazu
 • dekoracje i ozdoby
 • okapy GLOBALO
wyprzedażskutecznie czyszczące akcesoria kominoweczujniki czadu, dymu, gazudekoracje i ozdobyokapy GLOBALO

Firma

ECOFAN jest marką, która powstała na bazie oczekiwań klientów. Z początku naszym głównym profilem działalności była wyłącznie branża wentylacji i klimatyzacji (doświadczenie od 1995 r.) W trakcie dynamicznego rozwoju oferta została rozbudowana o działy związane z e-hurtownią, a asortyment i usługi stale się rozszerzają. 

Prowadzimy działalność na terenie całej Polski w obszarze wentylacji, klimatyzacji i rekuperacji – sprzedaż detaliczna i hurtowa oraz projektowanie i wykonawstwo– jak również sprzedaży artykułów z działu Dom i Ogród - naturalne kosmetyki, upominki, dekoracje dla domu, a także sprzęt AGD, RTV i IT.

Pasja i doświadczenie w tworzeniu, innowacyjność w kreowaniu, konsekwencja w realizacji aby dostarczyć produkty będące źródłem zadowolenia, dostosowane do Twoich potrzeb i zmieniającego się świata.
Dostarczamy produkty intuicyjne - dające komfort użytkowania, energooszczędne – dające niższe koszty, przy większej wydajności,  trwałe - dające gwarancję niezawodności, ekologiczne – mające mniejszy wpływ na środowisko.

Strategia: Naszą strategią jest prosta maksyma handlowa „Więcej za mniej”, dzięki czemu oferujemy klientom produkty w „Najlepszy cenach”.

Cel: Naszym celem jest zadowolenie klientów poprzez dostarczanie produktów w najlepszych cenach, spełniających ich wysokie wymagania jakościowe.

Misja i wizja: Naszą misją jest ciągły rozwój i budowa przedsiębiorstwa globalnego, które będzie spełniało oraz wyprzedało oczekiwania kontrahentów. Przyszłość każdej firmy jest w rękach  klientów -  dlatego działania ECOFAN opierają się na prostych zasadach: potrzeba, jakość, cena, ekologia, innowacja, przejrzystość, prostota.

Przejdź do strony głównej
Newsletter
 
Przelewy24
Znajdziesz nas