Strona główna » Firma

Firma

ECOFAN jest marką, która powstała na bazie oczekiwań klientów. Z początku naszym głównym profilem działalności była wyłącznie branża wentylacji i klimatyzacji (doświadczenie od 1995 r.) W trakcie dynamicznego rozwoju oferta została rozbudowana o działy związane z e-hurtownią, a asortyment i usługi stale się rozszerzają. 

Prowadzimy działalność na terenie całej Polski w obszarze wentylacji, klimatyzacji i rekuperacji – sprzedaż detaliczna i hurtowa oraz projektowanie i wykonawstwo– jak również sprzedaży artykułów z działu Dom i Ogród - naturalne kosmetyki, upominki, dekoracje dla domu, a także sprzęt AGD, RTV i IT.

Pasja i doświadczenie w tworzeniu, innowacyjność w kreowaniu, konsekwencja w realizacji aby dostarczyć produkty będące źródłem zadowolenia, dostosowane do Twoich potrzeb i zmieniającego się świata.
Dostarczamy produkty intuicyjne - dające komfort użytkowania, energooszczędne – dające niższe koszty, przy większej wydajności,  trwałe - dające gwarancję niezawodności, ekologiczne – mające mniejszy wpływ na środowisko.

Strategia: Naszą strategią jest prosta maksyma handlowa „Więcej za mniej”, dzięki czemu oferujemy klientom produkty w „Najlepszy cenach”.

Cel: Naszym celem jest zadowolenie klientów poprzez dostarczanie produktów w najlepszych cenach, spełniających ich wysokie wymagania jakościowe.

Misja i wizja: Naszą misją jest ciągły rozwój i budowa przedsiębiorstwa globalnego, które będzie spełniało oraz wyprzedało oczekiwania kontrahentów. Przyszłość każdej firmy jest w rękach  klientów -  dlatego działania ECOFAN opierają się na prostych zasadach: potrzeba, jakość, cena, ekologia, innowacja, przejrzystość, prostota.

Przejdź do strony głównej
Newsletter
 
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu